Zapowiedź meczu Naprzód Czyżowice - Gwiazda Skrzyszów

Zgoła w odmiennych nastrojach spotykają się w sobotę drużyny Gwiazdy Skrzyszów i Naprzodu Czyżowice – Gwiazda po dwóch porażkach z rzędu, Naprzód zaś z pozycji niepokonanego lidera tabeli. Należy jednak wspomnieć, że Czyżowice to dla Gwiazdy w ostatnim czasie całkiem wygodny przeciwnik – dość wspomnieć, że skrzyszowianie od czasu powrotu do okręgówki nie przegrali ani jednego spotkania z sobotnim rywalem.

Drużynę Naprzodu tradycyjnie w sobotnim meczu poprowadzi Antoni Jeleń, a w tym sezonie najlepszymi strzelcami są Szymon Gałecki (5 bramek) oraz Sebastian Buko, Michał Cąkała, Artur Kurasz i Rafał Mandera (po 2 bramki). W ostatnim meczu czyżowiczanie gładko uporali się z outsiderem ligi Gwarkiem Zabrze 3:1 po golach Cąkały, Kurasza i Gałeckiego.

Zobacz statystyki