Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
LKS Tworków
LKS Tworków 4 12 11 - 3 4 0 0
2
Unia Racibórz
Unia Racibórz 5 10 19 - 10 3 1 1 1 1 2 - 2
3
LKS Krzyżanowice
LKS Krzyżanowice 4 10 9 - 3 3 1 0 1 1 2 - 2
4
Pierwszy Chwałowice
Pierwszy Chwałowice 4 10 14 - 5 3 1 0
5
GKS 1962 Jastrzębie II
GKS 1962 Jastrzębie II 3 9 16 - 4 3 0 0
6
Forteca Świerklany
Forteca Świerklany 4 8 6 - 3 2 2 0
7
Płomień Połomia
Płomień Połomia 3 6 10 - 7 2 0 1 1 3 4 - 1
8
Gwiazda Skrzyszów
Gwiazda Skrzyszów 5 6 9 - 16 2 0 3
9
Naprzód Borucin
Naprzód Borucin 3 6 10 - 8 2 0 1 1 0 1 - 4
10
Jedność Jejkowice
Jedność Jejkowice 4 4 5 - 7 1 1 2
11
LKS 1908 Nędza
LKS 1908 Nędza 4 3 6 - 8 1 0 3
12
LKS Raszczyce
LKS Raszczyce 4 3 8 - 12 1 0 3
13
Zameczek Czernica
Zameczek Czernica 4 3 7 - 11 1 0 3
14
Rymer Rybnik
Rymer Rybnik 4 3 5 - 10 1 0 3
15
UKS Ruptawa
UKS Ruptawa 4 2 4 - 11 0 2 2
16
Silesia Lubomia
Silesia Lubomia 4 0 5 - 15 0 0 4
17
KS 1905 Krzanowice
KS 1905 Krzanowice 3 0 2 - 13 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS 1962 Jastrzębie II
Pauza
Rymer Rybnik
0:1
LKS Krzyżanowice
Jedność Jejkowice
2:1
Gwiazda Skrzyszów
KS 1905 Krzanowice
1:3
LKS Tworków
UKS Ruptawa
1:1
Pierwszy Chwałowice
LKS Raszczyce
2:4
Naprzód Borucin
Unia Racibórz
4:2
Płomień Połomia
Zameczek Czernica
4:1
Silesia Lubomia
LKS 1908 Nędza
0:2
Forteca Świerklany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Połomia
Gwiazda Skrzyszów
1:4
Rymer Rybnik
LKS Raszczyce
3:1
Silesia Lubomia
GKS 1962 Jastrzębie II
7:1
KS 1905 Krzanowice
Forteca Świerklany
1:1
UKS Ruptawa
LKS Krzyżanowice
3:0
Zameczek Czernica
LKS Tworków
3:1
LKS 1908 Nędza
Naprzód Borucin
5:2
Unia Racibórz
Pierwszy Chwałowice
3:2
Jedność Jejkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
Pauza
Rymer Rybnik
0:6
Pierwszy Chwałowice
Jedność Jejkowice
1:1
Forteca Świerklany
UKS Ruptawa
1:3
LKS Tworków
LKS Raszczyce
1:3
LKS Krzyżanowice
Unia Racibórz
4:1
Silesia Lubomia
LKS 1908 Nędza
2:3
GKS 1962 Jastrzębie II
Zameczek Czernica
1:3
Gwiazda Skrzyszów
Płomień Połomia
4:1
Naprzód Borucin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Naprzód Borucin
KS 1905 Krzanowice
0:3
LKS 1908 Nędza
GKS 1962 Jastrzębie II
6:1
UKS Ruptawa
Forteca Świerklany
2:1
Rymer Rybnik
Silesia Lubomia
2:4
Płomień Połomia
Gwiazda Skrzyszów
4:2
LKS Raszczyce
LKS Krzyżanowice
2:2
Unia Racibórz
LKS Tworków
2:0
Jedność Jejkowice
Pierwszy Chwałowice
4:2
Zameczek Czernica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
7:0
Gwiazda Skrzyszów

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości