Zapowiedź meczu Gwiazda Skrzyszów - Górnik Pszów

Już w sobotę Gwiazda u siebie zagra z Górnikiem Pszów, który po dość słabym początku rundy zaczyna systematycznie punktować. Obecnie Pszów zajmuje 10 pozycję w tabeli i ma 10 punktów na swoim koncie. Warto zauważyć, że dziewięć z tych dziesięciu punktów drużyna ta zdobyła w ostatnich 4 meczach.

(Górnik Pszów - Gwarek Zabrze 2:0; Urania Ruda Śląska - Górnik Pszów 2:0; Górnik Pszów - Naprzód Syrynia 5:1; Jastrząb Bielszowice - Górnik Pszów 5:1)

Najlepszymi strzelcami Górnika są Grasman Zbigniew (5 bramek), Grabiec Paweł (3 bramki), Sobala Artur (3 bramki), Ochyj Bartosz (3 bramki).

Gwiazda do tej pory zdobyła 16 punktów i znajduje się obecnie na 4 miejscu, wygrywając trzy ostatnie spotkania (KS 27 Gołkowice - Gwiazda Skrzyszów 2:4; Gwiazda Skrzyszów - Polonia Łaziska 3:1; Naprzód Czyżowice - Gwiazda Skrzyszów 1:2).

Najczęściej dla Gwiazdy trafiali Grzegorz Porwoł (6 bramek), Mateusz Woźnica (3 bramki), Krzysztof Oślizło (3 bramki).