Gwiazda bezlitosna dla rywala zza miedzy

Gwiazda Skrzyszów wygrała swój ostatni przedsezonowy sparing z B-klasowym Interem Krostoszowice 4:0. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, co więcej, akcje, po których padały, były do siebie bardzo podobne - nieudana pułapka ofsajdowa gości i prostopadłe podanie naszych zawodników brutalnie przecinające obronę Interu: najpierw do Dudka podawał Popek, następnie dwa podania Wojciecha Oślizło zakończyły się golami Porwoła i Dudka, wreszcie sam Oślizło zdobył gola po podaniu Karola Szuły. W drugiej połowie Gwiazda pokazała dużą nieskuteczność, a swoje szanse na bramkę mieli także goście.

Gwiazda Skrzyszów - Inter Krostoszowice 4:0 (4:0)

Bramki: P. Dudek 9 (as. Popek) i 21 (as. W. Oślizło), G. Porwoł 17 (as. W. Oślizło), W. Oślizło 31 (as. Szuła)

Skład: W. Malisz - R. Klapuch, K. Szuła, T. Tomiczek, K. Oślizło  - D. Kwiatkowski (46 P. Janeta), P. Popek (46 B. Hudek), W. Oślizło, B. Kanafek (62 D. Janeta) - G. Porwoł, P. Dudek