Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
2:3
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
LKS 1908 Nędza
3:2
Unia Racibórz
Silesia Lubomia
2:0
Zameczek Czernica
KS Naprzód Borucin
8:0
Czarni Gorzyce
LKS Tworków
2:1
Dąb Gaszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
2:5
LKS Tworków
Unia Racibórz
4:1
KS Naprzód Borucin
Zameczek Czernica
2:2
LKS 1908 Nędza
Dąb Gaszowice
1:0
Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
2:3
Czarni Gorzyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
2:0
Unia Racibórz
LKS 1908 Nędza
4:0
Dąb Gaszowice
Silesia Lubomia
1:0
KS 1905 Krzanowice
LKS Tworków
3:1
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
KS Naprzód Borucin
5:2
Zameczek Czernica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
5:1
LKS 1908 Nędza
Zameczek Czernica
1:3
Czarni Gorzyce
KS Naprzód Borucin
5:2
Dąb Gaszowice
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
3:5
Unia Racibórz
LKS Tworków
3:2
Silesia Lubomia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
2:1
Zameczek Czernica
LKS 1908 Nędza
2:0
LKS Tworków
KS Naprzód Borucin
1:3
KS 1905 Krzanowice
Czarni Gorzyce
3:4
Dąb Gaszowice
Silesia Lubomia
0:1
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
0:3
Czarni Gorzyce
Dąb Gaszowice
0:5
Unia Racibórz
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
1:1
Zameczek Czernica
LKS Tworków
5:1
KS Naprzód Borucin
Silesia Lubomia
0:1
LKS 1908 Nędza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Naprzód Borucin
2:2
Silesia Lubomia
Czarni Gorzyce
6:1
LKS Tworków
Unia Racibórz
9:0
KS 1905 Krzanowice
LKS 1908 Nędza
0:1
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
Zameczek Czernica
1:0
Dąb Gaszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
0:3
Zameczek Czernica
LKS 1908 Nędza
1:5
KS Naprzód Borucin
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
2:0
Dąb Gaszowice
LKS Tworków
3:1
Unia Racibórz
Silesia Lubomia
0:2
Czarni Gorzyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
1:1
LKS 1908 Nędza
Unia Racibórz
2:2
Silesia Lubomia
Zameczek Czernica
0:4
LKS Tworków
Dąb Gaszowice
2:3
KS 1905 Krzanowice
KS Naprzód Borucin
3:3
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
7:1
KS Naprzód Borucin
Unia Racibórz
2:2
LKS 1908 Nędza
Zameczek Czernica
3:0
Silesia Lubomia
Dąb Gaszowice
1:4
LKS Tworków
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
- : -
KS 1905 Krzanowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
3:0
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
LKS 1908 Nędza
2:0
Zameczek Czernica
LKS Tworków
8:2
KS 1905 Krzanowice
KS Naprzód Borucin
4:2
Unia Racibórz
Silesia Lubomia
2:2
Dąb Gaszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
2:0
Silesia Lubomia
Unia Racibórz
3:3
Czarni Gorzyce
Zameczek Czernica
2:1
KS Naprzód Borucin
Dąb Gaszowice
0:2
LKS 1908 Nędza
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
2:0
LKS Tworków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
2:0
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
LKS 1908 Nędza
- : -
KS 1905 Krzanowice
KS Naprzód Borucin
- : -
Dąb Gaszowice
Silesia Lubomia
- : -
LKS Tworków
Czarni Gorzyce
- : -
Zameczek Czernica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
1:4
KS Naprzód Borucin
Zameczek Czernica
3:9
Unia Racibórz
Dąb Gaszowice
1:9
Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
2:0
Silesia Lubomia
LKS Tworków
- : -
LKS 1908 Nędza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
- : -
KS 1905 Krzanowice
Unia Racibórz
- : -
Dąb Gaszowice
LKS 1908 Nędza
- : -
Silesia Lubomia
Zameczek Czernica
- : -
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
KS Naprzód Borucin
- : -
LKS Tworków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
- : -
Unia Racibórz
Dąb Gaszowice
- : -
Zameczek Czernica
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
- : -
LKS 1908 Nędza
Silesia Lubomia
- : -
KS Naprzód Borucin
LKS Tworków
- : -
Czarni Gorzyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
- : -
Silesia Lubomia
Unia Racibórz
- : -
LKS Tworków
Zameczek Czernica
- : -
KS 1905 Krzanowice
Dąb Gaszowice
- : -
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
KS Naprzód Borucin
- : -
LKS 1908 Nędza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
- : -
Dąb Gaszowice
LKS 1908 Nędza
- : -
Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
- : -
KS Naprzód Borucin
Silesia Lubomia
- : -
Unia Racibórz
LKS Tworków
- : -
Zameczek Czernica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości