Zapowiedź meczu Gwiazda Skrzyszów - KS 27 Gołkowice

Po przegranym derbowym meczu w Łaziskach, Gwiazdę Skrzyszów czekają kolejne derby gminy. Tym razem w roli gospodarza Skrzyszowianie zagrają z KS 27 Gołkowice. Ostatnie mecze Gwiazdy nie należały do udanych. W pięciu ostatnich spotkaniach Gwiazda zdobyła tylko 4 punkty (1 zwycięstwo z Gwarkiem Zabrze, 1 remis z Tempo Paniówki, 3 porażki z Rymerem Rybnik, Naprzodem Czyżowice i Polonią Łaziska). Rywal zza miedzy z kolei w pięciu ostatnich meczach skompletował 7 punktów (2 zwycięstwa z Jastrzębiem Bielszowice i Gwarkiem Zabrze, 1 remis z Polonią Marklowice, 2 porażki z Naprzodem Syrynia i Uranią Ruda Śląska).

Kliknij aby zobaczyć statystyki przedmeczowe.

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej w sobotę o 17:00 na boisko do Skrzyszowa. Z całą pewnością nie zabraknie emocji.