Wysoka wygrana w drugiej kolejce !!!

Dzisiaj Gwiazda rozgrywała mecz drugiej kolejki z Przyszłością Rogów w Rogowie. Od początku meczu widać było. że to goście chcą jak najszybciej zdobyć bramkę. Jedna z akcji w pierwszej połowie dała prowadzenie Gwieździe. Bartosz Hudek wprowadził pewnie piłkę z obrony do ataku przebiegając z nią około 30 metrów, podał do wbiegającego Wojciecha Oślizło który dograł z kolei do Grzegorza Porwoła. Ten silnym uderzeniem pod poprzeczkę wyprowadził Gwiazdę na prowadzenie. Wynik 0:1 dla gości utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie Skrzyszowianie nie spoczęli na laurach, starając się zdobyć drugą bramkę. Na drugiego gola nie trzeba było długo czekać. Michał Szczerbiak dośrodkował piłkę z rzutu rożnego wprost na głowę Mirosława Stabla, ten pewnym uderzeniem posłał piłkę do siatki. Kiedy wydawało się, że Gwiazda ma już mecz pod kontrolą, jeden z zawodników Przyszłości wbiegając z piłką w pole karne został zahaczony przed Mateusza Łozowskiego. Sędzia zdecydowanie wskazał na 11 metr, a co gorsza Mateusz zobaczył czerwony kartonik.

Na szczęście Szymon Wątroba piękną paradą wybronił rzut karny i wynik nie uległ zmianie. W tym momencie gospodarze chyba już przestali wierzyć, że mogą jeszcze coś ugrać, bo Gwiazda mimo gry w osłabieniu utrzymywała się przy piłce i stwarzała sobie kolejne sytuacje bramkowe. Jedną z nich wypracował sobie debiutant Jakub Sikora, który wymanewrował dwóch obrońców i strzałem obok bramkarza zdobył gola na 0:3. Goście w dalszym ciągu prowadzili grę. Ostatnia bramka w meczu padła na raty. Bramkarz Przyszłości Rogów broni strzał Mirosława Stabli ale tak, że piłka wpada wprost po nogi Jakuba Sikory - ten bez większego problemu zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu i ustala wynik na 0:4 dla Gwiazdy.

Naprzód Rogów - Gwiazda Skrzyszów 0:4

Bramki dla Gwiazdy: Grzegorz Porwoł, Mirosław Stabla, Jakub Sikora x2