Puchar Wójta Gminy Godów pojechał do Skrzyszowa.

28 lipca na boisku w Godowie odbył się Gminny Turniej o puchar Wójta Gminy Godów. W turnieju udział wzięło 6 drużyn: Gwiazda Skrzyszów, KS 27 Gołkowice, Inter Krostoszowice, Olza Godów, Polonia Łaziska oraz LKS Skrbeńsko.

Pierwszy mecz o godz. 13:00 rozegrała Gwiazda Skrzyszów z KS 27 Gołkowice. Nasza drużyna pokonała Gołkowice 2:0 po bramkach Wojciecha Oślizło i Kamila Baranka, wchodząc tym samym do finału. Drugi mecz to rywalizacja Polonii Łaziska z Olzą Godów - mecz zakończył się wynikiem 1:1. Po rzutach karnych Polonia Łaziska weszła do finału. Trzecie starcie pomiędzy LKS Skrbeńsko a Interem Krostoszowice zakończył się wygraną Skrbeńska.

W finale trzy drużyny tj., Gwiazda Skrzyszów, Polonia Łaziska oraz LKS Skrbeńsko rozegrały mecze systemem każdy z każdym 2 x 20min.

Pierwszy z nich Gwiazda zremisowała z Polonią 1:1 - bramkę dla Gwiazdy zdobył Wojciech Oślizło. Do drugiego meczu ze Skrbeńskiem Gwiazda podeszła bardzo zdeterminowana wiedząc, że musi wysoko wygrać to spotkanie aby wygrać cały turniej. Mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla Gwiazdy. Po dwa gole zdobyli Mateusza Woźnicy oraz Wojciecha Oślizło, po 1 bramce dołożyli Kamil Baranek i Rafał Mitko. Ostatni mecz turnieju pomiędzy Polonią Łaziska a LKS Skrbeńsko zakończył się remisem 2:2.

Tym samym pierwsze miejsce zdobyła Gwiazda Skrzyszów, drugie Polonia Łaziska, na trzecim uplasowała się drużyna ze Skrbeńska.

Najlepszym strzelcem turnieju został Wojciech Oślizło zdobywając 4 bramki,. Najlepszym bramkarzem  został Szymon Wątroba który tylko raz wyciągał piłkę z siatki.

Mecze z udziałem Gwiazdy:

Gwiazda Skrzyszów - KS 27 Gołkowice 2:0 - bramki: Wojciech Oślizło, Kamil Baranek

Gwiazda Skrzyszów - Polonia Łaziska 1:1 - bramka: Wojciech Oślizło

Gwiazda Skrzyszów - LKS Skrbeńsko 6:0 - bramki: Woźnica Mateusz x2, Kamil Baranek, Wojciech Oślizło x2, Rafał Mitko.