Przegrana w Świerklanach.

Forteca pokonała Gwiazdę na własnym boisku 2:0. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Sebastian Markiewicz z rzutów karnych. Pierwszy rzut karny po faulu Wojciecha Oślizło odgwizdany został w 29 min. Minutę później było 1:0 dla gospodarzy. 4 minuty później Michał Szczerbiak zobaczył pierwszą żółtą kartkę a niedługo przed gwizdkiem na przerwę drugą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Od 43 minuty Gwiazda grała w 10-tkę. Wydawało się, że goście są na straconej pozycji, jednak w pozostałej części meczu gospodarze nie mieli przewagi. Zaangażowanie Gwiazdy mogło się podobać. Im bliżej końca meczu tym bardziej goście musieli się odkrywać, narażając się na kontrataki. W 84 minucie drugi rzut karny (faul Bartosza Hudka) i bramka dla Fortecy rozwiały całkowicie nadzieje na korzystny wynik w tym meczu.

Gwiazda mimo porażki utrzymała 3 miejsce w tabeli. Już w najbliższą środę o godzinie 18:00 zapraszamy na mecz w Skrzyszowie pomiędzy Gwiazdą Skrzyszów a Przyszłością Rogów - która ma identyczną ilość punktów co Gwiazda. Zapowiada się emocjonujące spotkanie !!!

Forteca Świerklany - Gwiazda Skrzyszów 2:0