Przegrana w Marklowicach.

Wczorajszy mecz można z pewnością zaliczyć do typowych meczów walki. Zawodnicy obydwu drużyn zostawili na boisku sporo zdrowia. Pierwszą bramkę w 17 minucie spotkania zdobyła Gwiazda a konkretnie Michał Rymer, który otrzymując podanie od Grzegorza Gojnego bez zastanowienia uderzył silnie z narożnika 16 metra w samo okienko. Bramkarz próbował obronić ten strzał ale piłka była silnie uderzona i przełamała mu ręce ostatecznie wpadając do bramki. Gwiazda jednak z prowadzenie nie cieszyła się zbyt długo bo już kilka minut później sędzia w polu karnym gości dopatrzył się faulu i podyktował rzut karny, który Polonia zamieniła na bramkę. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. Jedyną bramkę w drugiej odsłonie meczu zobaczyli kibice już w 48 minucie. Gospodarze wykonują rzut wolny. Piłka posłana w pole karne ląduje na głowie jednego z zawodników Polonii, który z trudnej pozycji posyła piłkę do bramki. Wynik 2:1 dla gospodarzy utrzymał się już do końca spotkania. Gwiazda po walce wyjeżdża z Marklowic bez punktów.

Polonia Marklowice Gwiazda Skrzyszów 2:1

Bramka dla Gwiazdy: Michał Rymer (asysta Grzegorz Gojny).