Pierwszy mecz - pierwsze punkty !

Gwiazda Skrzyszów wczoraj rozgrywała pierwszy mecz u siebie z Naprzodem 32 Syrynia. Spora grupa kibiców oglądała to widowisko i z całą pewnością nie był to stracony czas. Zawodnicy Gwiazdy od początku meczu narzucili swój styl gry i często stwarzali sobie sytuacje bramkowe.

Po pierwszych 45 minutach gospodarze schodzili do szatni z dwubramkowym prowadzeniem po trafieniach Kamila Baranka i Wojciecha Oślizło. W drugiej połowie faulowany w polu karnym był Kamil Baranek i sędzie podyktował rzut karny który na bramkę zamienił Mirosław Stabla. Przez cały mecz Gwiazda była drużyną lepszą i zasłużenie wygrała to spotkanie. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Gwiazda Skrzyszów - Naprzód 32 Syrynia 3:1

bramki dla Gwiazdy: Kamil Baranek, Wojciech Oślizło, Mirosław Stabla (rzut karny)