3 punkty z beniaminkiem.

6 i 7 października 2018r. rozgrywane były mecze w ramach 10 kolejki klasy okręgowej Zina. Gwiazda swoje spotkanie grała na wyjeździe z beniaminkiem - LKS Czarni Gorzyce.

Mecz rozpoczął się dla Gwiazdy wspaniale. Karol Szuła wrzucił piłkę z autu w pole karne do Grzegorza Porwoła. Ten stojąc tyłem do bramki, w swoim stylu przyjął piłkę i mocnym strzałem z pół obrotu zmieścił ją w bramce. Kolejny gol padł po strzale z dystansu - tym razem dla gospodarzy. Piłka po dośrodkowaniu została wybita przez naszych obrońców poza pole karne, ale spadła wprost pod nogi piłkarza Gorzyc, który strzałem w długi róg bramki doprowadził do wyrównania. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa.

Sporą część drugiej połowy gospodarze grali w osłabieniu. Benauer otrzymał czerwoną kartkę po tym jak kopnął w twarz Krzysztofa Oślizło.

Ostatni gol padł w końcówce spotkania. Wynik ustalił Paweł Mołdrzyk, który w zamieszaniu wykorzystał podanie Mateusza Woźnicy i umieścił futbolówkę w siatce.

Czarni Gorzyce - Gwiazda Skrzyszów 1:2

bramki dla Gwiazdy: Grzegorz Porwoł (asysta Karol Szuła), Paweł Mołdrzyk (asysta Mateusz Woźnica)