3 mecze w tydzień i 6 punktów.

W ubiegłym tygodniu rozgrywane były aż 3 kolejki. Pierwszy mecz 29 kwietnia Gwiazda przegrała na własnym terenie z Naprzodem Borucin 1:2. Bramkę dla Gwiazdy w tym meczu zdobył Mateusz Woźnica.

Dwa dni pózniej Skrzyszowianie wygrali mecz z przedostatnią drużyną w tabeli tj. KS 1905 Krzanowice 1:3. Dwa gole ustrzelił Grzegorz Porwoł, a jednego Kami Baranek.

5 Maja Gwiazda gościła u siebie Rafako Racibórz. Mimo wyniku do przerwy 0:1, gospodarze w drugiej połowie zdobyli 3 bramki i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:2 dla Gwiazdy. Bramki w tym meczu strzelali kolejno Rafał Mitko w 51 minucie, Łukasz Wuwer w 69 minucie oraz Mirosław Stabla w 72 minucie.

W najbliższą sobotę Gwiazda udaje się na bardzo trudny teren do Ruptawy. Granica walczy o utrzymanie w lidze okręgowej i napewno nie zabraknie emocji jak zawsze z resztą w starciach pomiędzy tymi drużynami !.

Zapraszamy wszystkich kibiców do Ruptawy w sobotę na 17:00.