1 miejsce w Gminnym Turnieju Seniorów

Gwiazda Skrzyszów zdecydowanie wygrała Gminny Turniej Seniorów w Łaziskach.

W pierwszym meczu o awans do finału Gwiazda walczyła z KS 27 Gołkowice wygrywając to spotkanie 1:0. Bramkę zdobył Wojciech Oślizło po dośrodkowaniu Krzysztofa Oślizło.

Do finału awansowały drużyny: Gwiazda Skrzyszów, Polonia Łaziska i Inter Krostoszowice.

Pierwszy mecz rozgrywali Polonia Łaziska z Interem Krostoszowice. Inter okazał się lepszy wygrywając 2:0. Pozostałe dwa mecze były już z udziałem Gwiazdy. Najpierw Gwiazda wygrała z Polonią Łaziska 5:0. Po dwa trafienia zaliczyli Grzegorz Porwoł i Błażej Waniek a jedną bramkę dołożył jeszcze Wojciech Szuła. Ostatni mecz turnieju to rozgrywka o 1 miejsce pomiędzy Interem Krostoszowice a Gwiazdą Skrzyszów. Gwiazda pewnie wygrała 4:0 a bramki zdobywali Błażej Waniek x2, Wojciech Oślizło oraz Bartosz Kanafek.

Gwiazda Skrzyszów - KS 27 Gołkowice 1:0 bramka: Wojciech Oślizło

Polonia Łaziska - Gwiazda Skrzyszów 0:5 bramki: Grzegorz Porwoł x2, Błażej Waniek x2, Wojciech Szuła.

Gwiazda Skrzyszów - Inter Krostoszowice 4:0 bramki: Błażej Waniek x2, Wojciech Oślizło, Bartosz Kanafek.