Zwycięstwo na inauguracje sezonu w Czyżowicach

W dniu wczorajszym nasza drużyna rozegrała mecz pierwszej kolejki w Czyżowicach z LKS Naprzód Czyżowice, wygrywając 3:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Arkadiusz Styczeń (19 minuta), Szymon Gardawski (88 minuta) i Grzegorz Porwoł (95 minuta). Graliśmy w następującym składzie: Denis Firla, Paweł Sadowski, Bartosz Lubszczyk, Radosław Żbikowski, Mirosław Stabla (kapitan, w 75 minucie zmienił go Robert Żbikowski), Michał Rymer, Kacper Surowiec, Norbert Franke, Arkadiusz Styczeń (w 70 minucie zmienił go Dawid Brodawka), Szymon Gardawski, Grzegorz Porwoł. Rezerwowymi zawodnikami byli Szymon Sitek, Tomasz Tomiczek, Konrad Kurasz oraz Tomasz Biskupski. Trenerem drużyny jest Robert Żbikowski, a kierownikiem drużyny Krzysztof Skrzyszowski.

W środę nasza drużyna udaje się na mecz pucharowy do Jejkowic, gdzie rozegramy mecz o godzinie 17:00.