Zapraszamy na Gminny Turniej Seniorów!

Zapraszamy na Gminny Turniej Seniorów!

W sobotę, 20 lipca, o godzinie 12:00 na obiekcie LKS Polonia Łaziska przy ul. Skotnickiej rozpocznie się Gminny Turniej Seniorów w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Godów.

Nasza drużyna po raz kolejny będzie bronić pucharu, rozpoczynając turniej meczem o godzinie 12:00 z LKS Skrbeńsko (klasa C Rybnik). W przypadku zwycięstwa, następne mecze rozegramy w rundzie finałowej o godzinie 15:00 (ze zwycięzcą pary Inter Krostoszowice - Olza Godów) oraz o 16:20 lub 17:40 ze zwycięzcą pary Polonia Łaziska - KS 27 Gołkowice.

Turniej jest częścią obchodów jubileuszu 95-lecia LKS Polonia Łaziska, stąd można spodziewać się, że właśnie ta drużyna będzie głównym pretendentem do tytułu najlepszej drużyny w Gminie Godów w 2019r.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców i zachęcamy do wsparcia naszej drużyny w turnieju!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości