Wymarzony początek rundy

W sobotę (16 marca) Gwiazda Skrzyszów rozpoczęła wiosenną rundę w najlepszy z możliwych sposobów, wygrywając pierwszy mecz w Syrynii aż 1:5. Od razu po pierwszym gwizdku sędziego goście ruszyli do ataku. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 2 minucie Kamil Baranek przelobował bramkarza strzałem zza pola karnego otwierając wynik spotkania (0:1). Chwilę później (4 minuta) Grzegorz Porwoł w swoim stylu strzałem z woleja nie dał szans bramkarzowi gospodarzy (0:2). W dalszej części pierwszej połowy kibice zobaczyli jeszcze kilka składnych akcji, jednak z wynikiem 0:2 drużyny schodziły do szatni. W drugiej połowie zobaczyliśmy jeszcze więcej bramek. Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Wojciech Szuła podwyższając wynik na 0:3. Następna bramka padła z rzutu karnego - tym razem dla gospodarzy (1:3). Kolejną zdobył pięknym strzałem z woleja Kamil Baranek (1:4). Wynik spotkania ustalił Grzegorz Gojny, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku zmieniając Jakuba Sikorę.

Naprzód Syrynia - Gwiazda Skrzyszów 1:5

Bramki dla Gwiazdy: Kamil Baranek x2, Grzegorz Porwoł, Wojciech Szuła, Grzegorz Gojny.

dop. kchrobok: Wspaniałe zwycięstwo wydarzyło się w dniu wyjątkowym dla Kapitana oraz Administratora naszej strony - Wojciecha Oślizło, który obchodził w sobotę 40. urodziny. Wszystkiego najlepszego, Kapitanie!