Spotkanie w Marklowicach

W minioną sobotę podopieczni trenera Bartosza Hudka udali się na mecz wyjazdowy do Marklowic by zmierzyć się z tamtejszą Polonią. Do ostatnich chwil nie było wiadomo czy spotkanie dojdzie do skutku ponieważ, co chwilę dochodziły do nas różne informacje o naszych rywalach którzy niby chcieli przełożyć sobotnie zawodny na inny termin. O minionym meczu można napisać tylko tyle, że pomimo najlepszej defensywy w naszej lidze, to skuteczność w postaci tworzenia sobie sytuacji bramkowych oraz wykończenie ich, dalej postanawia wiele do życzenia. Zawodnicy Gwiazdy na boisku przegrali ten mecz 0:2. Nadmienić również trzeba fakt, że przy wyniku 0:0 w drugiej połowie za drugą żółtą kartkę wykluczony z boiska został Arkadiusz Kindalski. Pomimo porażki 0:2 na stronie 90minut.pl widnieje walkower dla naszej drużyny. Jeśli walkower zostanie podtrzymany poinformujemy o tym w kolejnej informacji.

A już w niedzielę do Skrzyszowa przyjeżdża drużyna z Radziejowa!