Remis z Fortecą u siebie.

Gwiazda Skrzyszów podejmowała dziś u siebie Fortecę Świerklany. Mecz mógł się podobać ponieważ obie drużyny walczyły do końca o 3 punkty. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze po bramce Kamila Baranka (asysta Wojciech Oślizło),  jednak na przerwę to goście schodzili prowadząc 1:2. Jedna z tych bramek padła z rzutu karnego. Na drugą część meczu gospodarze wyszli bardzo zmotywowani, stwarzali sobie dużo sytuacji, czasem jednak goście wyprowadzali groźnie kontrataki. W tej połowie padła tylko jedna bramka autorstwa Rafała Mitko (asysta Mateusz Woźnica) i mecz zakończył się podziałem punktów.

Gwiazda Skrzyszów - Forteca Świerklany 2:2

bramki dla Gwiazdy: Kamil Baranek (asysta Wojciech Oślizło), Rafał Mitko (asysta Mateusz Woźnica)