Pożegnanie z Pucharem Polski

Nieskuteczność, niefrasobliwość i niebywała niedokładność spowodowały, że Gwiazda Skrzyszów żegna się już w swoim pierwszym meczu z regionalnym Pucharem Polski, przegrywając ze Startem Mszana na wyjeździe 0:2. Mecz rozpoczął się od serii rzutów rożnych dla Gwiazdy, z których mimo ogromnego zamieszania pod bramką gospodarzy, nic nie wynikało. Świetną szansę na zdobycie gola miał również Piotr Dudek, jednak nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Startu. Gospodarze w pierwszej połowie odpowiedzieli jednym, ale jakże skutecznym ukąszeniem - dośrodkowanie z rzutu wolnego niemal z połowy boiska wykończył zawodnik z Mszany, uprzedzając wychodzącego do piłki Pawła Lajdę. Gra nadal toczyła się pod dyktando gości, jednak każde kolejne akcje były szybko neutralizowane przez a-klasowców. Druga połowa zaczęła się od szybkiego uderzenia - niestety jednak z fatalnym skutkiem dla Gwiazdy, kiedy po stracie Grzegorza Porwoła w środku boiska dośrodkowanie z prawej strony poskutkowało kolejnym golem dla Startu. Tempo i jakość gry znacząco spadło w drugiej połowie, a jednymi wartymi uwagi sytuacjami pod bramką Mszany były dwie okazje Porwoła, po pierwszej piłka trafiła w ręce bramkarza, a po drugiej w poprzeczkę bramki. Pod koniec spotkania do głosu doszli gospodarze, mogąc jeszcze poprawić wynik, ale na szczęście dla Gwiazdy bezskutecznie.

Start Mszana - Gwiazda Skrzyszów 2:0 (1:0)

Bramki: ? 22, ? 51

Skład: P. Lajda - K. Szuła, B. Hudek, T. Tomiczek, K. Oślizło - P. Janeta, G. Porwoł, W. Oślizło, R. Klapuch (46 D. Janeta) - B. Kanafek, P. Dudek

Żółte kartki: Dudek, P. Janeta