Porażka w Połomii.

Gwiazda Skrzyszów niestety dzisiaj przegrała wyjazdowe spotkanie z Płomieniem w Połomii aż 5:1. Bramkę dla Gwiazdy zdobył Grzegorz Porwoł.

Do przerwy było 1:0 dla Płomienia. W drugiej połowie bardzo szybko (48min) Połomia podwyższyła wynik na 2:0. Gwiazda rzuciła się do odrabiania strat doprowadzając do wyniku 2:1, jednak zabójcza kontra Połomii (3:1) podcięła skrzydła skrzyszowianom i później było już tylko gorzej. Mecz zakończył się wynikiem aż 5:1 dla gospodarzy.

Wynik meczu z całą pewnością to zbyt wysoki wymiar kary, gdyż Gwiazda momentami przeważała w meczu, jednak trzeba uznać wyższość rywala i pogodzić się z porażką.

W najbliższą sobotę (9.09) Gwiazda zagra u siebie z APN Odra Wodzisław Śl. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki na boisko w Skrzyszowie o godzinie 16.00.