Kolejne punkty u siebie.

Gwiazda Skrzyszów w sobotę 16 września podejmowała u siebie MKS 32 Radziejów - Popielów. Od początku meczu gospodarze narzucili rywalowi swój styl gry, jednak pomimo kilku sytuacji bramkowych do szatni drużyny schodziły z wynikiem 0:0. Worek z bramkami rozwiązał Bartosz Kanafek który w 54 minucie pięknym strzałem w samo okienko pokonał bramkarza. Już minutę później składną akcję przeprowadzili gospodarze którą pięknie wykończył Mateusz Woźnica i było 2:0. Piłkarze Gwiazdy Skrzyszów wiedzieli, że wynik 2:0 jeszcze niczego nie przesądza, o czym przekonali się na własnej skórze w meczu z Odrą tydzień wcześniej (dwa karne w doliczonym czasie gry), nie ustępowali w atakowaniu. Po jednej bramce dołożyli jeszcze Wojciech Oślizło i Grzegorz Porwoł. Mecz zasłużenie wygrała Gwiazda 4:0.

Gwiazda Skrzyszów - MKS 32  Radziejów Popielów 4:0

Bramki dla Gwiazdy: Bartosz Kanafek, Mateusz Woźnica, Wojciech Oślizło, Grzegorz Porwoł