I Turniej im. Łucjana Wnuka

W sobotę na naszym boisku odbył się turniej o Puchar Łucjana Wnuka. W turnieju brało udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie A: Gwiazda Skrzyszów (6 punktów), Wicher Wilchwy (3 punkty), KS 25 Kokoszyce (9 punktów), Płomień Połomia (0 punktów). W grupie B: Czarni Gorzyce (0 punktów), Naprzód Zawada (7 punktów), Unia Turza Śląska (7 punktów), Górnik Boguszowice (3 punkty).

W drugiej rundzie spotkały się:

Wilchwy 0:1 Gorzyce

Połomia 0:2 Boguszowice

Kokoszyce 5:0 Zawada

Skrzyszów 3:0 Turza

Mecz o 7 miejsce Wilchwy 1:0 Połomia

Mecz o 5 miejsce Gorzyce 5:0 Boguszowice

Mecz o 3 miejsce Zawada 1:0 Turza

Mecz o 1 miejsce Kokoszyce 3:0 Skrzyszów

Klasyfikacja końcowa: 1 miejsce - KS 25 Kokoszyce, 2 miejsce - Gwiazda Skrzyszów, 3 miejsce - Naprzód Zawada, 4 miejsce - Unia Turza Śląska, 5 miejsce - Czarni Gorzyce, 6 miejsce - Górnik Boguszowice, 7 miejsce - Wicher Wilchwy, 8 miejsce - Płomień Połomia.

Patronem imprezy była firma Fire System, a puchar dla najlepszej drużyny wręczył prezes firmy Leszek Szyroki.