Brawo Gwiazdory!

Na pierwsze brawa w piątek zasłużyli tenisiści, którzy wygrali w Kątach Opolskich. Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kolekta Jarosław 1,5pkt; Pawłowski Krzysztof 1pkt; Smołka Kamil 1,5pkt; Jabłoński Filip 2pkt. Następny mecz rozegramy 16.03 w Mikołowie, z tamtejszym AKS Victory-Trans Mikołów. Po 14 kolejkach zajmujemy trzecie miejsce, z dorobkiem 23 punktów.

Dodatkowo w sobotę nasza drużyna grająca w klasie okręgowej, zmierzyła się na swoim boisku z Jedność Jejkowice, wygrywając 3-1.  Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Sebastian Obara - 2 minuta; Michał Rymel - 45 minuta; Bartosz Lubszczyk - 83 minuta, dla gości: Dawid Drozdowski - 42 minuta. W pierwszej połowie Grzegorz Gojny został ukarany drugą żółtą kartką, co poskutkowało czerwoną w 44 minucie. Następny mecz rozegramy w sobotę 10.03 o 15:00, na wyjeździe z Rymer Rybnik.

W przerwie zimowej Gwiazda Skrzyszów przeprowadziła następujące transfery: Żbikowski Robert; Sadowski Paweł i Biskupski Tomasz (Wisław Strumień); Żbikowski Radosław (Czarni Gorzyce); Brodawka Dawid (Forteca Świerklany).

Z klubu odszedł Bartosz Hudek (Płomień Połomia).