Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Sokół Chwałęcice
Pauza
Polaris Żory
0:2
LKS Skrbeńsko
KS Kleszczów Żory
4:2
MKS II Czerwionka
Rymer II Rybnik
4:1
LKS Rój
MKS II 32 Radziejów
0:4
Zryw Bzie
Inter II Krostoszowice
3:8
LKS Zwonowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II 32 Radziejów
Pauza
LKS Skrbeńsko
5:1
TKKF Sokół Chwałęcice
KS Kleszczów Żory
6:1
Inter II Krostoszowice
Zryw Bzie
2:1
Rymer II Rybnik
LKS Zwonowice
3:5
Polaris Żory
MKS II Czerwionka
4:1
LKS Rój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer II Rybnik
Pauza
Polaris Żory
4:1
KS Kleszczów Żory
LKS Rój
4:1
Zryw Bzie
MKS II 32 Radziejów
1:4
LKS Skrbeńsko
TKKF Sokół Chwałęcice
0:8
LKS Zwonowice
Inter II Krostoszowice
0:6
MKS II Czerwionka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Rój
LKS Skrbeńsko
1:2
Rymer II Rybnik
KS Kleszczów Żory
5:1
TKKF Sokół Chwałęcice
LKS Zwonowice
1:1
MKS II 32 Radziejów
MKS II Czerwionka
2:2
Zryw Bzie
Inter II Krostoszowice
4:3
Polaris Żory
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
Pauza
Polaris Żory
5:0
MKS II Czerwionka
LKS Rój
3:3
LKS Skrbeńsko
TKKF Sokół Chwałęcice
6:4
Inter II Krostoszowice
MKS II 32 Radziejów
0:3
KS Kleszczów Żory
Rymer II Rybnik
5:4
LKS Zwonowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Czerwionka
Pauza
Polaris Żory
5:0
TKKF Sokół Chwałęcice
LKS Zwonowice
7:4
LKS Rój
KS Kleszczów Żory
8:1
Rymer II Rybnik
Inter II Krostoszowice
1:2
MKS II 32 Radziejów
LKS Skrbeńsko
7:3
Zryw Bzie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
Pauza
Zryw Bzie
1:2
LKS Zwonowice
LKS Rój
4:3
KS Kleszczów Żory
MKS II 32 Radziejów
3:7
Polaris Żory
TKKF Sokół Chwałęcice
0:7
MKS II Czerwionka
Rymer II Rybnik
13:0
Inter II Krostoszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
2:5
Rymer II Rybnik
LKS Zwonowice
Pauza
KS Kleszczów Żory
2:1
Zryw Bzie
TKKF Sokół Chwałęcice
1:6
MKS II 32 Radziejów
MKS II Czerwionka
1:2
LKS Skrbeńsko
Inter II Krostoszowice
2:4
LKS Rój
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Kleszczów Żory
Zryw Bzie
6:3
Inter II Krostoszowice
LKS Skrbeńsko
1:0
LKS Zwonowice
LKS Rój
6:3
Polaris Żory
MKS II 32 Radziejów
0:3
MKS II Czerwionka
Rymer II Rybnik
8:0
TKKF Sokół Chwałęcice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter II Krostoszowice
Pauza
Polaris Żory
7:1
Zryw Bzie
KS Kleszczów Żory
3:2
LKS Skrbeńsko
MKS II 32 Radziejów
0:3
Rymer II Rybnik
TKKF Sokół Chwałęcice
1:7
LKS Rój
MKS II Czerwionka
5:0
LKS Zwonowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polaris Żory
Zryw Bzie
4:2
TKKF Sokół Chwałęcice
LKS Skrbeńsko
7:1
Inter II Krostoszowice
LKS Zwonowice
1:6
KS Kleszczów Żory
LKS Rój
4:2
MKS II 32 Radziejów
Rymer II Rybnik
3:2
MKS II Czerwionka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
5:2
Polaris Żory
LKS Rój
1:2
Rymer II Rybnik
TKKF Sokół Chwałęcice
3:8
Jedność II Jejkowice
Zryw Bzie
3:1
MKS II 32 Radziejów
LKS Zwonowice
9:1
Inter II Krostoszowice
MKS II Czerwionka
0:5
KS Kleszczów Żory
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
4:5
LKS Zwonowice
TKKF Sokół Chwałęcice
2:4
LKS Skrbeńsko
Inter II Krostoszowice
0:3
KS Kleszczów Żory
LKS Rój
0:0
MKS II Czerwionka
MKS II 32 Radziejów
0:11
Jedność II Jejkowice
Rymer II Rybnik
4:3
Zryw Bzie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
16:0
MKS II 32 Radziejów
KS Kleszczów Żory
4:2
Polaris Żory
Zryw Bzie
1:0
LKS Rój
LKS Zwonowice
14:0
TKKF Sokół Chwałęcice
Rymer II Rybnik
2:3
Jedność II Jejkowice
MKS II Czerwionka
13:1
Inter II Krostoszowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
12:3
Inter II Krostoszowice
MKS II 32 Radziejów
0:3
LKS Zwonowice
Zryw Bzie
8:0
MKS II Czerwionka
LKS Rój
2:2
Jedność II Jejkowice
Rymer II Rybnik
6:2
LKS Skrbeńsko
TKKF Sokół Chwałęcice
0:10
KS Kleszczów Żory
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność II Jejkowice
1:1
Zryw Bzie
KS Kleszczów Żory
2:3
MKS II 32 Radziejów
LKS Skrbeńsko
6:0
LKS Rój
LKS Zwonowice
8:0
Rymer II Rybnik
MKS II Czerwionka
4:2
Polaris Żory
Inter II Krostoszowice
2:0
TKKF Sokół Chwałęcice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rój
0:7
LKS Zwonowice
TKKF Sokół Chwałęcice
1:3
Polaris Żory
Zryw Bzie
1:5
LKS Skrbeńsko
Jedność II Jejkowice
2:1
MKS II Czerwionka
MKS II 32 Radziejów
2:4
Inter II Krostoszowice
Rymer II Rybnik
6:3
KS Kleszczów Żory
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
3:0
MKS II 32 Radziejów
KS Kleszczów Żory
6:2
LKS Rój
Inter II Krostoszowice
0:8
Rymer II Rybnik
LKS Skrbeńsko
6:1
Jedność II Jejkowice
LKS Zwonowice
4:1
Zryw Bzie
MKS II Czerwionka
3:1
TKKF Sokół Chwałęcice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
9:1
MKS II Czerwionka
LKS Rój
4:1
Inter II Krostoszowice
Zryw Bzie
1:5
KS Kleszczów Żory
Jedność II Jejkowice
3:4
LKS Zwonowice
MKS II 32 Radziejów
7:1
TKKF Sokół Chwałęcice
Rymer II Rybnik
6:2
Polaris Żory
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
2:4
LKS Rój
KS Kleszczów Żory
8:3
Jedność II Jejkowice
TKKF Sokół Chwałęcice
0:11
Rymer II Rybnik
Inter II Krostoszowice
1:6
Zryw Bzie
LKS Zwonowice
2:2
LKS Skrbeńsko
MKS II Czerwionka
1:3
MKS II 32 Radziejów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rój
3:0
TKKF Sokół Chwałęcice
Jedność II Jejkowice
5:3
Inter II Krostoszowice
Zryw Bzie
2:3
Polaris Żory
LKS Skrbeńsko
1:2
KS Kleszczów Żory
LKS Zwonowice
7:1
MKS II Czerwionka
Rymer II Rybnik
7:0
MKS II 32 Radziejów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
3:0
Jedność II Jejkowice
KS Kleszczów Żory
2:1
LKS Zwonowice
MKS II 32 Radziejów
2:6
LKS Rój
TKKF Sokół Chwałęcice
0:7
Zryw Bzie
MKS II Czerwionka
0:11
Rymer II Rybnik
Inter II Krostoszowice
0:5
LKS Skrbeńsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości