Wygrana w Godowie!

W sobotę nasza drużyna rozgrała mecz w ramach Ligii o Puchar Gminy Godów. Mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla LKS Gwiazdy Skrzyszów. W pierwszej połowie graliśmy w następującym składzie: zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Sadowski, Żbikowski, Brodawka, Gardawski, Franke, Styczeń Porwoł, Rymer, Kurasz. W drugiej połowie zagrali: Firla, Surowiec, Oślizło, Biskupski, Żbikowski,  Tomiczek. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Porwoł - 2, Rymer - 1, Brodawka - 1, Oślizło - 1, Franke - 1, Styczeń - 1. Po czwartej kolejce zajmujemy 1. miejsce z dorobkiem 10 punktów, do rozegrania pozostał nam jeszcze jeden mecz z LKS Skrbeńsko.

Następny mecz rozegramy w Mszanie, w środę 03.08 o godzinie 18:00. W sobotę 06.08. o godzinie 17:00 na własnym boisku, podejmować będziemy Płomień Połomie.