Dramat Gwiazdy w doliczonym czasie gry!

Dramat Gwiazdy w doliczonym czasie gry!

W ten weekend Gwiazda gościła na własnym stadionie Odrę Wodzisław Śląskich. Spora grupa kibiców oglądała to spotkanie. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 28 minucie po golu Kamila Baranka i z wynikiem 1:0 drużyny zeszły do szatni. W drugiej połowie kibice długo czekali na kolejną bramkę. W 88 minucie trafia Grzegorz Porwoł i jest 2:0 dla Gwiazdy. Sędzia pokazuje, że dolicza 3 minuty, kibice Odry już nie wierzą w korzystny wynik dla siebie i opuszczają powoli boisko LKS-u. Wtedy zaczyna się prawdziwy dramat Gwiazdy. W ciągu 2 minut sędzia dwukrotnie dyktuje rzut karny dla gości i mecz kończy się wynikiem 2:2.

Gwiazda Skrzyszów - Odra Wodzisław Śląski 2:2

Bramki dla Gwiazdy: Kamil Baranek (asysta Wojciech Oślizło), Grzegorz Porwoł (asysta Paweł Lajda)

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości